SQUARE SDR – objednávka výroby

SQSDR R01
Sestavená jednotka SQUARE SDR

SQUARE SDR je možné objednat pouze jako kompletně sestavený a odzkoušený produkt. Po vybalení a zapojení je připravený okamžitě k provozu s příslušným SW v počítači.

Cena jednoho kusu SQUARE SDR je $440 USD + $40 USD za náklady na balení, dopravu a poplatek za platební transakci. Celková cena je $480 USD. Nezapomentě ještě na případné celní poplatky při doručení mimo Evropskou unii.

Pokud si chcete SQUARE SDR objednat, čtěte dále…

Obchodní podmínky:

Pozorně vyplňte a odešlete níže uvedený objednávkový formulář. Po úspěšném odeslání Vám přijde potvrzovací e-mail se všemi Vámi zadanými údaji. Prosím zkontrolujte si je. Tímto krokem se dostanete do pořadníku objednávek. To ale ještě neznamená, že SQUARE SDR obratem obdržíte na vaši doručovací adresu. SQUARE SDR se musí pro Vás nejprve vyrobit. Prosím čtěte dále…

Výrobní proces se zahájí, jakmile se nashromáždí větší počet objednávek, než je jedna výrobní dávka, obvykle v počtu 20 kusů. Výrobní proces trvá přibližně dva kalendářní měsíce a dopředu jej celý financuje výrobce.

Po dokončení výrobního procesu se každá jednotka SQUARE SDR plně testuje a nastavuje.

Až bude Vaše jednotka SQUARE SDR kompletně vyrobena, budou následovat tyto kroky:

 1. Výrobce – zaslání e-mailu pro potvrzení objednávky a doručovací adresy
 2. Objednavatel – potvrzení
 3. Výrobce – zaslání e-mailu s odkazem na zaplacení faktury (přes PayPal)
 4. Objednavatel – zaplacení
 5. Výrobce – odeslání jednotky SQUARE SDR na Vaší doručovací adresu (do 5. pracovních dní)
 6. Výrobce – zaslání e-mailu s potvrzením o odeslání a odkazem na sledovací číslo zásilky

Uvědomte si také, že celkový čas od objednání až po doručení k Vám, nemůže být přesně určen. Závisí na více okolnostech. Od zpracování Vaší objednávky ve frontě až k momentální dostupnosti všech materiálů, které vstupují do výroby jednotek SQUARE SDR.

Jestli je Vám tedy všechno jasné, můžete pokračovat následným vyplněním a odesláním objednávkového formuláře výroby SQUARE SDR…
 

  Osobní údaje
  Adresa pro doručení
  SQUARE SDR
  To že jste člověk prokažte výběrem ikony key.

   

  Zpět na stránku SQUARE SDR

   

  Translate »