O nás

Zabýváme se…

  • Vývojem programů pro mikrokontroléry ARM Cortex-M (STM32) v uznávaném kompilátoru a prostředí – IAR Embedded Workbench v programovacím jazyku C, i pod standardem MISRA-C:2004(1998).
  • Komplexním návrhem elektronických obvodů a PCB v systému Altium Designer včetně simulace, tvorby výrobních dat, dokumentace a knihoven.
  • Návrhem a programováním digitálních zapojení v obvodech FPGA.
  • Návrhem a implementací řízení pro radioamatérské transceivery a přijímače.

IAR-logo                    

  • Výrobou prototypových vzorků, desek plošných spojů, ručním osazování SMD. Při ručním osazování jsou elektronické součástky a komponenty vystavovány minimálnímu teplotnímu zatížení, což se může příznivě projevit na délce jejich životnosti.

  • Oživováním a testováním vyrobených prototypových vzorků.


Historie…

O elektroniku jsem se začal zajímat už ve svých 11 letech v roce 1977, kdy mi rodiče začali kupovat časopis „Amatérské Radio“ a v městské knihovně jsem si půjčoval knihy, zabývající se magnetofony, zesilovači, radiopřijímači a posléze i radioamatérským vysíláním, ke kterému jsem se prakticky dostal až po první návštěvě místního radioklubu, kde jsem později absolvoval zkoušky, a stal jsem se držitelem tehdy mládežnické radioamatérské koncese. Potom jsem se i díky kamarádovi začal více zajímat o číslicovou techniku. Tenkrát jsme stavěli konstrukce z časopisů a dostupné literatury. Po absolvování základní vojenské služby, jsem si v PZO Tuzex koupil svůj první počítač.

Atari_800XL_Plain_White
Osmibitový počítač Atari 800XL
Já a Atari 800XL v roce 1988

“ Návrh plošného spoje je jako umělecké dílo, které se dá pořád donekonečna upravovat. Obzvláště jsou-li data už odeslána do výroby! “

Translate »